FAQ Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście można dokonywać płatności za zajęcia przelewem bankowym. Numer konta do wpłat 02 1050 1012 1000 0023 2707 2084. W tytule przelewu wpisujemy za jakie zajęcia jest opłata i imię nazwisko osoby ćwiczacej. Płatności regulujemy do każdego 10 dnia miesiąca.
Jak najbardziej można zajęcia obejżeć, a nawet bezpłatnie spróbować swoich sił i w jednych wziąć udział. Najlepsze rozpoznanie, to rozpoznanie "bojem".
W przypadku rodzeństw naliczamy jedną opłatę za jedną osobę. Pozostała ilość ( w tym przypadku 2 dzieci) uczestników nie płaci za zajęcia.
Przy zapisie na zajęcia nie potrzebne są badania lekarskie. Wystarczy podpisanie oświadczenia o braku przeciwskazań do uprawiania danego sportu. Badania lekarza sportowego są niezbedne dopiero, gdy ćwiczący przechodzi do grupy zaawansowanej, gdzie bierze udział w tzw. sparringach lub ma zamiar startować w zawodach.
Zajęcia dla dzieci - Taekwon-do prowadzimy w kilku gupach. 7 latki zapraszamy już do grupy dzieciecej nie przedszkolnej.
Miesięczny abonament za zajęcia wynosi 100 złotych. W tej cenie znajduje się uczestnictwo w dowolnych zajęciach prowadzonych w naszym klubie (Taekwon-do, Kickboxing, BJJ, MMA, Fitness, Crossfit). Dzięki jednej opłacie można oczywiście chodzić na wszystkie wymienione treningi (o ile sił i czasu starczy).
Za jednorazowe wejście na zajęcia można zapłacić kartą Benefit Multisport, FitProfit, FitProfit Sport. Przy użyciu karty należy okazać dowód osobisty. Zajęcia Taekwon-do dla dzieci są wyłączone z usługi opłat kartami sportowymi.
Zapisy na zajecia przyjmujemy przez cały rok. Grupy treningowe są tak zorganizowane, aby w każdej chwili można było do nich dołączyć na każdym poziomie zaawansowania.
Oczywiście, istnieje możliwość umówienia sie z instruktorem w terminie nie kolidującym z grupowymi zajęciami na sali. Są to indywidualne ustalenia z instruktorem, zatem należy przyjść na salę w godzinach, kiedy odbywają się treningi grupowe i ustalić szczegóły.