O Klubie Sala treningowa | Sekcje

Legionowski Klub Sportów Walki

Zarażamy sportową pasją.

Prowadzimy zajęcia w grupach trenujących sporty walki jak: Taekwon-do ITF, Kickboxing, Brazylijskie Jiu Jitsu, Boks oraz zajęcia ukierunkowane na szeroko pojęty fitness: CrossXfitness oparty na treningu funkcjonalnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajęcia odbywają się w Legionowie na sali treningowej ul. Zegrzyńska 4 (2 klatka 1 piętro). Sala treningowa składa się z 2 części 190 m2 i 120 m2 pokrytych miękką matą. Wszystkie grupy ćwiczą bez obuwia.

Zajęcia grup Taekwon-do dziecięcych (wyłączając przedszkolaki, które ćwiczą na specjalnej macie na sali treningowej - Zegrzyńska 4) odbywają się w szkołach: SP 8 na Piaskach w Legionowie i Gimnazjum w Chotomowie oraz Wieliszewie.

Nasze sekcje

Taekwon-do ITF

grupy: Przedszkolna, Dzieci, Zawodnicza

Zapraszamy na zajęcia Taekwon-do IFT dla dzieci i dorosłych. W ramach Taekwon-do KIDS prowadzimy grupę dzieci w wieku przedszkolnym.

Kickboxing

grupy: Początkująca i Zawodnicza

Zajęcia grupy początkującej i zaawansowanej. Umożliwiamy zawodnikom start w sparringach i zawodach ogólnopolskich.

Boks

grupa łączona

Zajęcia poświęcone technikom bokserskim dla wszystkich poziomów umiejętności.

BJJ

grupa łączona

Brazylijskie Jiu-Jitsu w grupach trenujących w Gi. Do grupy można dołączyć przez cały rok. Poziom jest dostosowywany do uczestika.

CrossXfitness

trening funkcjonalny

Zajęcia znane także jako trening stacjonarny, funkcjonalny lub ostatnio popularny Crossfit. Ze względu na podłoże na sali ćwiczący trenują bez obuwia.

Krav Maga, Taniec, Gimnastyka

Dodatkowe grupy spoza abonamentu

W ramach osobnej opłaty (poza miesięczną składką obejmującą karnet OPEN na sekcje Kickboxing, Taekwon-do, Boks, CrossXfitness) umożliwiamy podjęcie treningów w innych ciekawych opcjach.

Nasza Kadra Instruktorska